ŞİMDİ 1TARZ' da 2017 YAZ

 1TARZ İlkbahar-Yaz koleksiyonu ile enerji saçan bir sezonu uzun elbise modelleri, abiye elbise, uzun elbise modelleri, gece elbise modelleri, son moda bayan giyim, straplez elbise karşılıyor. Yeni sezonda göz alıcı canlı renklerin ve desenlerin özgürce kullanıldığı tasarımlar adeta karnaval havası yaratıyor.  Modern akımının özgür ruhunu hissettiğimiz 1TARZ koleksiyonunda öne çıkan temaların başında yazlık kadın elbiseleri, elbise kadın giyim, siyah kısa elbise, kısa elbise modelleri, şık yazlık tulumlar, abiye tulumlar  lüks parçalar yer alıyor. 2017 yazında kadınlara "Doğruluk mu, Cesaret mi?" diye soran 1TARZ renkleri,  desenleri ve dokuları karıştırırken zamansız ve yazlik uzun elbise, yazlık bayan giyim, yeni sezon elbiseler, günlük elbise, yazlık salaş elbiseler festival niteliğindeki takılar ile ön plana çıkartıp sofistike kadına yeni bir boyut katıyor. Koleksiyonda kontrast renklerin birlikte kullanımı özel metaryelli, fermuar ve tül detaylarıyla zenginleştiriliyor. Viskon kumaşların yanında alternatif dokular ile birleşen tül trendi, bu sezonun en güçlü parçalarından olmaya aday.

Modaya Etkisi: Yeni sezon modasını taşıyan geniş ürün yelpazesi ve canlı renkleriyle yaz aylarının ve 1TARZ koleksiyonunun favorileri arasında. 1TARZ kadınının şıklığını vurgulayacak salaş yazlık bluzlar, kadın elbise modelleri, bayan gece elbise modelleri, siyah uzun elbıse modellerı, uçuşan kumaşlar zamansız ve modern silüetleri ile aramıza karışıyor.

Kumaş kalitesi göze çarparken, canlı renklerdeki en şık uzun elbiseler, şık bayan elbiseleri, yeni sezon tulumlar yeni sezon temasının sıkça kullanıldığı koleksiyonda spor şıklık farklı formlardaki elbiseler, bluzlar ve tulumlarda kendini gösteriyor.

Tulumlar yeniden yorumlanıyor! Ara boy salaş paça kemer detaylı tulumlar minimalist trende yeni bir bakış açısı katarken, vücudu saran ve şekillendiren kalıplarıyla her sezonun klasiği mevsimlik spor takımlar yeni sezon renkleriyle karşımızda.

1TARZ'ın klasiği gece grubunda,  kaliteli viskon kumaşlardan oluşan abiye elbiseleri, danteller, şık party elbiseleri, ilgi çekici yazlık elbiseler arasında. Uçuşan romantik yaz gecesi elbiseleri süslenmiş abiyeler yaz davetlerinin vazgeçilmezi olacak. Koleksiyonda renklerin her tonunu yoğun olarak gördüğümüz yaz koleksiyonunda pastel renkler gücünü koruyor! http://www.1tarz.com/bluzlar-bayan-giyim-elbise-bluz-tunik, siyah, fuşya, kırmızı, haki,saks  ile renklenen koleksiyon hiç olmadığı kadar iddialı!

BUTIKCADDE HAMILEVAR SOSYTEBUTIK BARBORA JETZMODA JETZBUTIK JETZMODA VIPKADINLAR, BUTIKBYARZU B.MODAOLSUN MODA SPIRIT MODAKENT J.STYLETARZ JAPON STYLE Facebook sayfaları 1tarz.com'a bağlıdır. vipkadınlar, jetzmoda, moda.kent ve budamodaolsun instagram sayfaları 1tarz.com a bağlıdır.

1TARZ koleksiyonu yakından görmek için sizleri 1TARZ sitemize davet ediyoruz. Online satış için ise 1tarz.com' u ziyaret edebilirsiniz.