Yeni Bir Üyelik Oluşturun
ya da

Hakkımızda

1tarz.com enerji saçan modelleri ile sizi göz önünde tutuyor. Kendine özel modelleri, tasarımlarıyla gündelik yaşamınızda hem şık hem de farklı olmanızı sağlıyor.


1tarz, giyim konusunda tecrübeli bir ekibin elinden çıkan modelleri sizin hizmetinize sunuyor. Yeni sezonda göz alıcı canlı renklerin ve desenlerin özgürce kullanıldığı tasarımlar adeta karnaval havası yaratıyor. Modern akımının özgür ruhunu hissettiğimiz koleksiyonlarda öne çıkan temaların başında kadın elbiseleri, eşofmanları ve kabanları geliyor. Koleksiyonda kontrast renklerin birlikte kullanımı özel materyal, fermuar ve tül detaylarıyla zenginleştiriliyor.


Viskon kumaşların yanında alternatif dokular ile birleşen tül trendi, bu sezonun en güçlü parçalarından olmaya aday.Modaya Etkisi: Yeni sezon modasını taşıyan geniş ürün yelpazesi ve canlı renkleriyle yaz aylarının ve 1tarz koleksiyonunun favorileri arasında..


Kumaş kalitesi göze çarparken, canlı renklerdeki en şık uzun elbiseler, şık bayan elbiseleri, yeni sezon tulumlar, yeni sezon temasının sıkça kullanıldığı koleksiyonda spor şıklık farklı formlardaki elbiseler, bluzlar ve tulumlarda kendini gösteriyor.1tarz koleksiyonunu yakından görmek için sizleri sitemize davet ediyoruz. Online satış için ise 1tarz.com' u ziyaret edebilirsiniz.